Долучайся до Клубу читачів
«Української правди»!

Ви покладаєтеся на наші новини, ми покладаємося на вашу підтримку:

-
+
-
+
Натискаючи на кнопку «Підтримати УП», я погоджуюсь з публічною офертою та правилами користування.

Як працює Клуб УП?

Усі читачі, які долучилися до Клубу УП, мають привілей бути на прямому зв’язку із редакцією:

  • щотижня отримують огляд новин та найважливіших статей у «Листі від редактора»
  • першими дізнаються про події, пов’язані з колективом «Української правди», з «Листа для своїх»
  • спілкуються з редакцією у закритій Facebook-групі «Простір Клубу УП», пропонують свої теми та ідеї для текстів, залишають запитання до героїв інтерв’ю
  • беруть участь у заходах, організованих «Українською правдою», а також у відкритих редакційних планірках
  • отримують мерч від УП (за щорічну підписку)
Редакція «Української правди» відчуває свою відповідальність за вчасне інформування читачів про події, які відбуваються у країні та світі. Саме тому сайт не припиняв своєї роботи ні на хвилину — ані під час революцій, ані під час пандемії, ані під час війни. Наші журналісти працювали із бомбосховищ; описували власний жахливий досвід перебування в окупації та втрату близьких, вбитих російськими військовими.
І саме фінансові внески Клубу читачів УП та спілкування з ними є найбільшою підтримкою у складні часи. Завдяки Клубу УП редакція не постає перед вибором — проводити розслідування чи витратити ресурси на репортаж або інтерв’ю, й має змогу не скорочувати колектив.
Клуб УП — не лише про журналістику, а й про соціальну відповідальність. Учасники спільноти є небайдужими та проактивними, тож разом із редакцією організовуються для хороших справ.
Наші спільні заходи
Журналіст «Економічної правди» Дмитро Рясний та керівник відділу розслідувань УП Михайло Ткач за допомогою читачів закривають потреби українських військовослужбовців в автомобілях, необхідних на фронті.
Журналісти, читачі та члени Клубу УП два дні сиділи на дієті, аби здати кров для лікарень Києва. У редакції організували корпоративний День донора, щоб привернути увагу до проблеми браку в Україні неродинних донорів.
На тлі численних втрат, розчарувань і програшів ми всі відкрили для себе нових героїв. Людей, які рухали суспільство вперед, підтримували і надихали інших. Переможців визначає редакція УП разом з Клубом читачів.
«Українська правда» запросила усіх, хто створює та слухає подкасти, на зустріч української подкаст-спільноти. Обмінялися досвідом, познайомились та записали подкаст «Життя бентежне».
Менеджери та айтішники, журналісти й медики, чиновники, школярі, пенсіонери й кілька депутатів об'єдналися задля того, щоб зробити територію нижнього каскаду Совських ставків чистішою та ошатнішою.
У тісному колі читачів та учасників Клубу «Української правди» відбулася презентація документального фільму Леоніда Канфера «Суди в законі». Це фільм про те, як громадянське суспільство намагається відстояти свої права.
Матеріали, створені у співпраці
Те, що ви хотіли спитати

Підтримати УП